#IPPTV #megachurch

Niesamowity film wyprodukowany przez Fundację Erica Hovinda  “Answers in Genesis” pt. “Genesis – Paradise Lost” (Księga Rodzaju – Raj Utracony) jest już dostępny w naszym sklepiku!

https://idzpodprad.pl/sklep/home/331-wsparcie-ipp-tv.html

Gorąco polecamy tę  biblijną relację o stworzeniu, ukazującą piękno i majestat Bożego dzieła, które zostało powołane do życia w 6 dni – tak jak mówi o tym Księga Rodzaju.

Eric Hovind: “Gdy posłuchamy najczęstszych przyczyn odrzucenia Boga jako Stwórcy lub Biblii jako autorytetu – zarówno w życiu, jak i w kulturze – to nieuchronnie usłyszymy: „Nauka zaprzecza Biblii”. „Genesis: Paradise Lost” to film, który zrodził się z chęci przekazania ludziom podstawowych prawd – prawdy o tym, skąd pochodzimy i prawdy o tym, dlaczego tu jesteśmy. Odkrywamy, że pierwsze słowa Pisma zawierają fundament prawdy: „Na początku Bóg”. Korzystając z tego fundamentu, znajdujemy odpowiedzi na tak wiele podstawowych pytań dotyczących życia: Kim jestem? Skąd pochodzę? Czy istnieje prawdziwy cel życia? Czy ktoś naprawdę wie, co ze mną będzie, gdy umrę?”

Reżyser filmu Ralph Strean: “Zrozumienie przez chrześcijan niezwykłej wagi kwestii zbawienia i nieprzyjmowania ewolucji jest bardzo ważne, ponieważ ewolucja jest jedną z głównych przyczyn, dla których świat odrzuca Boga. To jest nasz wróg numer 1. Chrześcijanie twierdzący, że teoria ewolucji jest prawdziwa lub Bóg użył ewolucji, po pierwsze nie czytają Biblii i nie rozumieją czego Biblia nas jasno naucza, po drugie idą na kompromis”

Więcej o filmie pod linkiem: https://idzpodprad.pl/?s=genesis